DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 0 ZŁ

  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Jak sprawdzić autentyczność torebki PINKO?

JAK SPRAWDZIĆ AUTENTYCZNOŚĆ TOREBKI PINKO?

Zaangażowanie PINKO w ochronę konsumentów przed podrabianymi produktami zawsze było jednym z głównych priorytetów marki, która nieustannie inwestuje w identyfikację najlepszych technologii, mogących pomóc w osiągnięciu tego celu.

Od sezonu SS23 system uwierzytelniania, który jest używamy w celu zapewnienia identyfikowalności i bezpieczeństwa, który umożliwia również identyfikację wszelkich równoległych zjawisk rynkowych, zostanie rozszerzony. W tym celu, produkty muszą być uwierzytelniane wyłącznie za pomocą znacznika RFID znajdującego się wewnątrz torby: po zbliżeniu smartfona do wyszywanego loga z tyłu torby pojawi się wyskakujące okienko rozpoczynające proces weryfikacji. W związku z tym, technologia Certilogo zostaje wycofana, ponieważ nie gwarantuje ona tego standardu bezpieczeństwa.

Oznacza to nie tylko poważną zmianę na poziomie produktu, ale także przejście na znacznie bezpieczniejszą i zaawansowaną metodę weryfikacji. Z tego powodu marka musiała zarządzać zmianą na bieżąco, co skutkowało niewielkim nakładaniem się - w pierwszym sezonie sprzedaży - między uwierzytelnianiem Certilogo i RFID. Z tego powodu, nawet jeśli nie będzie działać, znacznik Certilogo będzie nadal obecny na produktach SS23, ale nie będzie już obecny od sezonu FW23.

Pinko planuje kontynuować skuteczną kampanię komunikacji cyfrowej, która nie tylko poinformuje konsumentów o tej innowacji, ale także ich zaangażuje. Sekcja "autentyczność" na Pinko.com zostanie również zaktualizowana o więcej informacji i instrukcji.

Aktualny proces weryfikacji torebek PINKO:

Do zweryfikowania autentyczności torebki PINKO niezbędne jest zainstalowanie aplikacji NFC. Należy zbliżyć telefon do wyszytych ptaszków znajdujących się z tyłu torebki, w celu ich zeskanowania. Następnie w aplikacji pojawi się link oraz pozycja „szukaj na stronie", która przenosi bezpośrednio do oryginalnej strony PINKO.com. Widoczny komunikat „Your Love Bag is authentic!" potwierdza autentyczność torebki. (W podanym linku, znajduje się filmik prezentujący cały proces weryfikacji: https://we.tl/t-lSPO8P1sU4)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium